Meet the Biologists

Pozivamo Vas na sudjelovanje na prvom Meet the Biologists susretu u kojem ćete imati priliku upoznati poslodavce iz područja biomedicine, ekologije i zaštite okoliša, prosvjete, znanosti i udruga.

Prvi Meet the Biologist održati će se 4. 06. 2019. godine na Biološkom odjeku, Rosseveltov trg 6, Zagreb od 13:00 - 18:30 sati.

Prvi dio namjenjen je svim zainteresiranim studentima a odvijat će se od 13:00-15:00 h, u predavaonicama BO2 i BO3, gdje će se predstaviti poslodavci dok će se u drugom dijelu od 15:15-17:30 h, u Vijećnici i Mikrobiološkom praktikumu (D1), održavati tzv. career speed dating, koji je osmišljen za studente 3. godine preddiplomskog studija te 1. i 2. godine diplomskog studija.

Prijave isključivo putem online obrasca.
Rok za prijavu utorak, 28. svibnja 2019. u 23:59 sati.

Planiramo organizirati Meet svake godine, pa će i mlađi kolege imati priliku sudjelovati, a do tada ih pozivamo na stjecanje iskustva volonitranjem, na što se mogu javiti na email meet@karijere.pmf.hr.

Popis sudionika možete vidjeti na plakatu.
Vidimo se!