Obustava kontaktne nastave na svim...

Poštovane studentice i studenti,
od ponedjeljka 16.3.2020. uz očekivano trajanje od 14 dana, prekidaju se svi oblici neposredne kontaktne nastave na svim studijskirn programima PMF-a.
❗️Nastava će se izvoditi na daljinu, putem internetskih oblika komunikacije, kako bi se omogućilo nesmetano studiranje od kuće i postizanje svih ishoda učenja predviđenih studijskim programima i kolegijima.👩‍🏫👨‍🏫
Upute i oblik nastave na daljinu za svaki kolegij bit će objavljene na njegovim internetskim stranicama.
Molimo Vas da za sve daljnje obavijesti ažurno pratite internetske stranice Fakulteta, Vašeg odsjeka, svih kolegija koje pohađate u ovom semestru, kao i društvene mreže.
❗️Studentske referade i knjižnice Fakulteta sa studentima će komunicirati isključivo putem telefona i elektroničke pošte.☎️💻
Molimo Vas da se striktno pridržavate svih uputa Stožera civilne zaštite RH i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. U slučaju pojave simptoma zaraze koronavirusom, obavezno se javite nadležnom epidemiologu prema naputku Hrvatskog zavada za javno zdravstvo.

Obavijest za sve studente PMF-a (pdf)