COVID-19: Odluka o radu od kuće

Poštovani,

obavještavamo Vas da je Dekanica Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Aleksandra Čižmešija donijela Odluku u kojoj se utvrđuje rad od kuće i osigurava kontinuirano obavljanje poslova na PMF-u u vezi s epidemijom COVID-19.
Uvjet za odobravanje rada od kuće jest da zaposlenik posjeduje minimalne tehničke uvjete za obavljanje posla od kuće, o čemu se, u skladu s dopisom Ministarstva znanosti i obrazovanja, dužan očitovati pisanom izjavom.

Stoga Vas molimo da najkasnije do ponedjeljka 23.3.2020. godine ispunite elektronički obrazac (online upitnik) s pitanjem o posjedovanju minimalnih tehničkih uvjeta za rad od kuće. Molimo Vas da se pridržavate uputa i da popunite anketu.

Upitniku se pristupa putem AAiEdu identiteta na sljedećoj poveznici: https://www.pmf.unizg.hr/intranet/anketa

Također prilažemo i Odluku Stožera civilne zaštite RH, kao i Uputu visokim učilištima za rad od kuće, dostavljene od Ministarstva znanosti i obrazovanja.

S poštovanjem,

Ured pročelnika.