Obavijest studentima

Poštovani studenti!

Obavještavamo vas da je na sastanku Kolegija Biološkog odsjeka dogovoreno da aktivnosti vezane uz Laboratorijsku stručnu praksu (seminar ili rad u laboratoriju) kao i Terensku nastavu voditelja s Biološkog odsjeka (pisanje izvješća, seminara ili jednodnevni odlazak na teren) trebaju završiti do 19. rujna 2020.

Novi raspored ispita u izvanrednom (23.-26.06.2020.) te redovnom ljetnom (29.06. -24.07.2020.) i jesenskom roku (31.08.-25.09.2020.), nakon što bude potvrđen na sjednici Vijeća Biološkog odsjeka u srijedu, 3. lipnja 2020., bit će stavljen na web. Molimo studente koji su se već prijavili na neki od rokova da se što prije odjave kako bi se ti rokovi mogli obrisati i nakon toga raspisati novi.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

prof. dr. sc.  Ivančica Ternjej,