Poštovane kolegice, poštovani kolege,
pozivamo Vas na interaktivno predavanje „Temeljne akademske vještine“.
Predavanjem će se studentima nižih godina studija nastojati olakšati razdoblje  privikavanja na studiranje, a studente viših godina studija potaknut će se da: iskoriste mogućnosti koje im se nude (a za koje možda niti ne znaju); pomognu integraciju mlađih kolega u akademsku zajednicu.

Predavanjem će se dati kratki pregled pitanja iz područja:
  • odabir fakulteta i prilagodba na studiranje;
  • studijske obaveze, učenje i komunikacija;
  • dodatni studentski angažman i iskustvo.
Za predavanje se mogu prijaviti studenti preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija u dobi do 30 godina.
Mjesto i raspoloživi termini predavanja:
Rektorat Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14 – Velika vijećnica
- 17. 10. (utorak), od 17 do 19 sati – kapacitet 50 studenata;
- 19. 10. (četvrtak), od 9 do 11 sati – kapacitet 50 studenata.
Prijaviti se možete do subote 14.10. u 13 sati preko sljedeće poveznice:
Važno.
Preduvjet za sudjelovanje na predavanju je ispunjavanje upitnika na temelju kojega će predavač prilagoditi svoje izlaganje u cilju prezentiranja što kvalitetnijeg i primjerenijeg sadržaja prema potrebama slušača.
Poveznicu na anketni upitnik  primit će oni studenti koji po slučaju budu odabrani.
Ostali studenti imat će priliku predavanje poslušati  u nekom drugom terminu i/ili obliku, o čemu će biti obaviješteni e-mailom.
Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych.