Najavljujemo četvrti Simpozij studenata bioloških usmjerenja (SISB 4) koji će se održati u subotu 2. 06. 2018. na Kemijskom odsjeku PMF-a (Horvatovac 102 a). Kao i prijašnjih godina, dobrodošli su svi koji su zainteresirani za područje biologije i srodnih znanosti. Sudjelovati mogu svi, bilo kao aktivni ili kao pasivni sudionici.

Studenti koji se bave istraživačkim radom i željeli bi predstaviti rezultate svojih istraživanja su pozvani da sudjeluju kao izlagači. I ove godine nastavljamo sa poster sekcijom pa ovim putem pozivamo studente koji su bili na studentskoj razmjeni ili su radili na nekom zanimljivom projektu da se prijave kako bi podijelili svoja iskustva sa kolegama.

Za više pojedinosti i daljnje obavijesti možete pratiti mrežnu i Facebook stranicu simpozija.