Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a

Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a na Odsjeku te povoljna kupnja  IBM® SPSS® Statistics 29, Statistica i EndNote 21

Studentima Doktorskog studija geografije omogućeno je:

• besplatno korištenje ArcGIS Pro programskog paketa i SPSS paketa na računalima Geografskog odsjeka (u dogovoru sa sistem inženjerom Mariom Dakićem i mentorom)
  • izuzetno povoljna kupnja programa IBM® SPSS® Statistics (od 49$ na više, ovisno o vrsti i trajanju licence) 29, Statistica (od 16$ naviše), EndNote 21 (112 $) te niza drugih programa korisnih u istraživačkom radu.

Kupnja kreditnom karticom ili PayPalom se obavlja putem stranice https://onthehub.com/ na kojoj se potrebno registrirati sa službenom AAI identitetom odnosno e-mail adresom oblika: nsurname.geog@pmf.hr

Na temelju Pravilnika o doktorskim studijima na Sveučilištu u Zagrebu objavljujemo, u dogovoru s pristupnicom, da će se u četvrtak, 1. listopada 2020. u 11:00 sati održati javna obrana teme doktorskog rada pod naslovom:

„Jezik i prostorni identiteti u historijskogeografskom kontekstu i kulturnom pejzažu Hrvatske od 1835.“

Prijavljena tema brani se javno pred drugim doktorandima i ostalim zainteresiranima te pred Povjerenstvom za ocjenu teme i predlaganje mentora u sastavu:

1. doc. dr. sc. Ivan Zupanc, Prirodoslovno-matematički fakultet, Zagreb
  2. prof. dr. sc. Nikola Glamuzina, Filozofski fakultet u Splitu, Sveučilište u Splitu
  3. dr. sc. Ivana Crljenko, leksikografski zavod Miroslav Krleža

Voditelj doktorskog studija

Izv. prof. dr. sc. Aleksandar Lukić

NAPOMENA: Zbog epidemioloških uvjeta i ograničenog broja mjesta, za prisustvovanje javnoj obrani teme se potrebno prethodno prijaviti putem obrasca.

Autor: Ivana Erdelez