Ured Doktorskog studija kemije Horvatovac 102 a, 10000 Zagreb
Fax: (01) 4606 034

Obavijesti i upisi

Sveučilište u Zagrebu:

Online baza doktoranada (OBAD)

Obrasci dr. sc.

Akademsko priznavanje inozemnih visokoškolskih kvalifikacija

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani od ak. god. 2016./17.

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani ak. god. 2015./16. i prije

Odluka FV-a PMF-a za oslobođenje od dijela ili cijelog iznosa školarine, studenata upisanih na poslijediplomske sveučilišne studije (doktorske studije) na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2019/2020/images/50021746/Odluka od 29. studenoga 2019..pdf

Odluka Senata Sveučilišta u Zagrebu o priznavanju doktorskih tema nakon isteka roka za stjecanje doktorske titule izvan doktorskog studija

Na sjednici održanoj 20. studenoga 2012. Senat Sveučilišta u Zagrebu, donio je Odluku o priznavanju doktorskih tema za doktorske kandidate koji su stjecali stupanj doktora znanosti izvan doktorskog studija. Prema toj Odluci, doktorski kandidati koji nisu obranili doktorski rad izvan doktorskog studija do zakonski propisanoga roka, imaju pravo upisati se na doktorski studij Sveučilišta u Zagrebu, prema uvjetima koje određuje sastavnica na kojoj kandidat upisuje studij. Ukoliko je kandidatu Senat prihvatio temu doktorskog rada nakon 1.1.2009. istu temu stručno vijeće sastavnice može priznati kao temu doktorskog rada na doktorskom studiju bez upućivanja u novi postupak prijave i ocjene doktorske teme, ako utvrdi da je tema istraživački relevantna.

Originalni tekst Odluke možete preuzeti ovdje.

Autor: Snježana Vodopija Mandić

Repozitorij