Ured Doktorskog studija kemije Horvatovac 102 a, 10000 Zagreb
Fax: (01) 4606 034

Obavijesti i upisi

Sveučilište u Zagrebu:

Online baza doktoranada (OBAD)

Obrasci dr. sc.

Akademsko priznavanje inozemnih visokoškolskih kvalifikacija

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani od ak. god. 2016./17.

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani ak. god. 2015./16. i prije

Odluka FV-a PMF-a za oslobođenje od dijela ili cijelog iznosa školarine, studenata upisanih na poslijediplomske sveučilišne studije (doktorske studije) na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2019/2020/images/50021746/Odluka od 29. studenoga 2019..pdf

"Poštovani doktorandi,

u ime međunarodne mreže mladih istraživača Europske asocijacije za kemiju i okoliš (Association of Chemistry and the Environment, ACE) - Chem2Change, pozivamo vas da se prijavite na besplatnu online radionicu za doktorande pod nazivom „Working Less but accomplishing more - Alternative Practices for Productivity“.

Datum i vrijeme:  Petak, 26. svibnja 2023. u 14:00 CEST

Lokacija: Online

Trajanje događaja: 1 sat 30 minuta

Registracija: BESPLATNA putem
Eventbrite stranice

Working less but accomplishing more-Alternative practices for productivity

Early-Career Researcher Online Workshop "Working less but accomplishing more - Alternative practices for productivity"

lnkd.in

Radionica će se održati 26.05. u 14:00 h. Voditeljica radionice je dr. sc. Jamie Pei, koja će vas upoznati s alternativnim pristupima za povećanje produktivnosti. Više informacija možete pronaći u privitku. Rok za prijavu je 20.05.

Ova će radionica potaknuti sudionike da ostave po strani uobičajene smjernice za 'produktivnost', pronađu svoje vlastite optimalne radne prakse te da ih prihvaćaju i lagodno se odnose prema njima.

Na radionici će sudionici razgovarati o svojim trenutnim radnim rutinama, te će dobiti podršku da prihvate svoj najbolji radni ritam, čak iako izgleda drugačije od drugih. Sudionici će također naučiti alternativne prakse za postavljanje i ispunjavanje ciljeva i popisa obaveza, te kako upravljati svojim očekivanjima s više fleksibilnosti.

Ova radionica se sastoji od kombinacije rasprava u grupama, manjih grupnih rasprava i značajne nastavne komponente, a uključuje:

• korisne pristupe za rješavanje problema odugovlačenja

• odgovor na nedostatak motivacije

• uspostavljanje vlastite najbolje radne rutine

• alternativne metode za planiranje i upravljanje istraživačkim/radnim rutinama

Pratite našu Chem2Change mrežu na LinkedInu i Instagramu

#chem2change #onlineworkshop #productivity #productivitytips #alternatives #studentlife #phdjourney #postgraduates’ #earlycareer #youngresearchers #youngprofessionals #youngprofessionalsnetwork

/_news/65262/Dr. Jamie Pei_Workshop leader_Chem2Change.pdf

Autor: Jasna Dubrović