Ured Doktorskog studija kemije Horvatovac 102 a, 10000 Zagreb
Fax: (01) 4606 034

Obavijesti i upisi

Sveučilište u Zagrebu:

Online baza doktoranada (OBAD)

Obrasci dr. sc.

Akademsko priznavanje inozemnih visokoškolskih kvalifikacija

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani od ak. god. 2016./17.

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani ak. god. 2015./16. i prije

Odluka FV-a PMF-a za oslobođenje od dijela ili cijelog iznosa školarine, studenata upisanih na poslijediplomske sveučilišne studije (doktorske studije) na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2019/2020/images/50021746/Odluka od 29. studenoga 2019..pdf

Objavljuje se natječaj za zapošljavanje 25 novih doktoranada u okviru programa Scientists4future Slovenija.

Program se odvija na Kemijskome institutu u Ljubljani, a doktorski studij na Sveučilištu u Ljubljani.

Tekst natječaja i uvjete možete pronaći na sljedećem linku:

Također skrećemo pozornost na 3 teme koje su u okviru Zavoda za anorgansku kemiju i tehnologiju:

1. Development of advanced nanoporous materials for low-T heat storage/transformation applications (prof. dr. Nataša Zabukovec Logar)
  2. Development of multicomponent photo-Fenton-like catalysts for water purification under visible light (prof.dr. Nataša Novak Tušar)
  3. Systematic Study of Defects in Zeolitic Imidazolate Frameworks for Enhanced Adsorption and Diffusion Properties (dr. Andraž Krajnc)

Rok za prijavu na pozicije je ponedjeljak, 15.05.2023.

Jan Marčec

Doktorand / Young Researcher

Odsek za anorgansko kemijo in tehnologijo / Department of Inorganic Chemistry and Technology

Laboratorij za adsorbente / Laboratory for adsorbents