Ured Doktorskog studija kemije Horvatovac 102 a, 10000 Zagreb
Fax: (01) 4606 034

Obavijesti i upisi

Sveučilište u Zagrebu:

Online baza doktoranada (OBAD)

Obrasci dr. sc.

Akademsko priznavanje inozemnih visokoškolskih kvalifikacija

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani od ak. god. 2016./17.

PLAĆANJE ŠKOLARINA - studenti upisani ak. god. 2015./16. i prije

Odluka FV-a PMF-a za oslobođenje od dijela ili cijelog iznosa školarine, studenata upisanih na poslijediplomske sveučilišne studije (doktorske studije) na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2019/2020/images/50021746/Odluka od 29. studenoga 2019..pdf

Mutimir je godišnje okupljanje mladih hrvatskih istraživača, iz znanosti i industrije, iz Hrvatske i inozemstva, koje organizira Udruga Penkala. Mutimir okuplja studente doktorskih studija.

Mutimir is coming to town!

Nakon božićnih blagdana, stiže nam Mutimir!

Ove godine nastavljamo godišnju tradiciju susreta u Stubičkim Toplicama 27. i 28. 12. 2023.

Svake godine se okupimo kao ekipa mladih hrvatskih istraživača iz različitih znanstvenih i industrijskih područja na Mutimiru. Penkala nas osmu godinu za redom okuplja na već dobro znanom mjestu - Stubičkim Toplicama. Mutimir se može opisati kao konferencija ili mini kongres,  ali  najbliži opis je: networking event gdje se upoznajemo, dijelimo iskustva, i stvaramo nova prijateljstva i poslovne kontakte.

Što očekivati na Mutimiru?  Imat ćete priliku predstaviti se, sudjelovati u diskusijama, poslušati nekoliko znanstvenih predavanja i naučiti nešto novo na edukativnim predavanjima i radionicama. Ako ste zainteresirani za poslovni razvoj, tu će biti i predstavljanja naših sponzora koji znaju gdje pronaći najkvalitetnije ljude  (u Penkali, naravno!).

Nakon druženja uz kavu tijekom programa, bazeni nas čekaju na noćnom kupanju! I naravno, party kao šećer na kraju prvog dana :)

Cijena je za početak i maksimum je 65 EUR za sudionike, a izlazimo u susret sa 40 EUR za studente i nezaposlene, uz potvrdu. Ovisno o mogućnostima i sponzorima, do 1.12. cijene se možda smanje (ali nikako ne povećaju!)

Prijavite se na ovaj link i krenite se pakirati za Mutimir! Detaljan raspored će biti objavljen nakon završetka prijava stoga budite u toku na našim društvenim mrežama, newsletterom i na webom Penkale!

INSTAGRAM: @udruga.penkala

FACEBOOK: Znanstvena spajalica