Slušaonica grada

Što je to zvukolik? Što nam grad govori putem svojih zvukova? Kako se mijenja doživljajno iskustvo prostora pri korištenju slušalica? -neka su od pitanja na koja će se odgovoriti tijekom interaktivne tribine Slušaonica grada s našim studentom Pavelom Gulinom Zrnićem u srijedu 7. prosinca 2022. s početkom u 19 sati.

Upoznajte se s nekim novim geografijama u kojima se na interdisciplinaran način isprepliću priroda i društvo, psihologija i arhitektura, antropologija i glazba te provedite jednu kasnojesensku večer u dobrom društvu studenata geografije i svih ostalih znatiželjnika koji će se odazvati na tribinu.

Tribina se održava u srijedu na Geografskom odsjeku - Ilica 242 (zgrada 6A, kolni ulaz iz Domobranske ulice ili pješački ulaz iz Vukasovićeve ulice)

Autor: Ivana Erdelez