PMF - Geološki odsjek

RASPORED SJEDNICA

Raspored sjednica Vijeća Geološkog odsjeka u ak. god. 2022./23. i datuma predaje materijala za Povjerenstvo za nastavu nalazi se ovdje.

OBAVIJEST O PLAĆANJIMA

Obavještavaju se studenti preddiplomskog i diplomskih sveučilišnih studija koji studiraju na Geološkom odsjeku PMF-a da su pri plaćanjima naknada za troškove usluga iz djelatnosti Fakulteta dužni uplatiti točan iznos koji je naveden u tablici na web stranici.

Ukoliko se uplati manje ili više od navedenog u tablici, iznos se mora sravnjivati što znači dodatnu administrativnu proceduru za studente, referadu i računovodstvo.

Autor: Andrea Čobić
Sveučilišni priručnik Osnovne metode...

Odlukom Senata Sveučilišta u Zagrebu od 13. prosinca 2022. rukopis naslova Osnovne metode (geo)statističke analize podataka iz okoliša  je prihvaćen kao sveučilišni priručnik (Manualia Universitatis studiorum Zagrabiensis). Autorica priručnika je prof. dr. sc. Gordana Medunić s Geološkog odsjeka PMF-a.

Autor: Andrea Čobić