PMF - Geološki odsjek

RASPORED SJEDNICA

Raspored sjednica Vijeća Geološkog odsjeka u ak. god. 2022./23. i datuma predaje materijala za Povjerenstvo za nastavu nalazi se ovdje.

OBAVIJEST O ROKOVIMA ZA PREDAJU MOLBI VIJEĆU DOKTORSKOG STUDIJA GEOLOGIJA

Obavještavaju se studenti Doktorskog studija Geologija da sve molbe upućene Vijeću Doktorskog studija Geologija, moraju biti predane na Referadu Doktorskog studija najkasnije do ponedjeljka u 12.00 sati u tjednu kada se održava sjednica Vijeća Doktorskog studija Geologija. Raspored sjednica Vijeća Doktorskog studija Geologije, Vijeća Geološkog odsjeka i Fakultetskog vijeća PMF-a u ak. god. 2021./2022. se nalazi na POVEZNICI.

Pozivaju se svi studenti sveučilišnog doktorskog studija Geologija da prisustvuju Seminaru I kojeg će održati student NIKOLA BELIĆ. Seminar I pod naslovom PROCJENA LOKALNIH UVJETA TLA NA OSNOVI HVSR I MASW MJERENJA će se održati 4. studenog 2021. (četvrtak) u 08.45 sati  u predavaonici- 008 Geološko-paleontološkog zavoda  Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, Horvatovac 102a, Zagreb.

Članovi povjerenstva:

1. Prof. dr. sc. Marijan Kovačić, Prirodoslovno-matematički fakultet, Geološki odsjek, Zagreb
  2. Izv. prof. dr. sc. Snježana Markušić, Prirodoslovno-matematički fakultet, Geofizički odsjek, Zagreb
  3. Doc. dr. sc. Borna Lužar-Oberiter, Prirodoslovno-matematički fakultet, Geološki odsjek, Zagreb
Autor: Đurđica Pezelj