PMF - Geološki odsjek

RASPORED SJEDNICA

Raspored sjednica Vijeća Geološkog odsjeka u ak. god. 2021./22. nalazi se ovdje.

OBAVIJEST O ROKOVIMA ZA PREDAJU MOLBI VIJEĆU DOKTORSKOG STUDIJA GEOLOGIJA

Obavještavaju se studenti Doktorskog studija Geologija da sve molbe upućene Vijeću Doktorskog studija Geologija, moraju biti predane na Referadu Doktorskog studija najkasnije do ponedjeljka u 12.00 sati u tjednu kada se održava sjednica Vijeća Doktorskog studija Geologija. Raspored sjednica Vijeća Doktorskog studija Geologije, Vijeća Geološkog odsjeka i Fakultetskog vijeća PMF-a u ak. god. 2021./2022. se nalazi na POVEZNICI.

Poštovani studenti naš Odsjek uključen je u CEEPUS mrežu CIII-RO-0038 Earth-Science Studies in Central and Southeastern Europe čija se aktivnost temelji na mobilnosti studenata i nastavnika kojima se odobravaju stipendije za boravak na drugom sveučilištu. Austrijski CEEPUS ured za sljedeću akademsku godinu (2022/23) odobrio za sveučilišta u Beču, Innsbrucku, Leobenu i Salzburgu veći broj stipendija od traženog. Najveći broj stipendija su četveromjesečne (namijenjene su studentima koji žele provesti cijeli semestar na drugom sveučilištu), a ima i nekoliko slobodnih jednomjesečnih stipendija namijenjenih studentima. Ukoliko ste zainteresirani za neku od stipendija mailom se javite prof. Darku Tibljašu do 22. 04.2022. do 12h. Rok za prijavu je kratak, a stipendije će najvjerojatnije biti dodjeljivane po brzini prijave.

Autor: Đurđica Pezelj