Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira po šesti put Simpozij studenata doktorskih studija PMF-a. Simpozij će se sljedeće godine održati kroz dva dana u proljetnom terminu: od subote 23. do nedjelje 24. travnja 2022. godine. Ovisno o epidemiološkoj situaciji u vrijeme odvijanja simpozija, održat će se na jedan od sljedeća tri načina: kontaktno, po vrsti hibridnog modela (dio sudionika online, a dio na fakultetu) ili u potpunosti online.

Autor: Ivana Erdelez

Zbog pandemije COVID-19 te temeljem Preporuke Sveučilišta, Vijeće doktorskog studija Geografskog odsjeka, na 2. redovitoj sjednici u akademskoj godini 2021./2022., održanoj 24. studenog 2021., donijelo je odluku kojom će se prihvatiti radovi objavljeni ili prihvaćeni za objavljivanje do zaključno 27. veljače 2022.

Autor: Ivana Erdelez

Prirodoslovno-matematički fakultet je prihvatio preporuku Sveučilišta u Zagrebu o mogućnosti produžetka roka za završetak doktorskog studija za vrijeme trajanja epidemije bolesti COVID-19 pri čemu se početkom epidemije smatra ožujak 2020. godine.

Autor: Ivana Erdelez

Prijavnice za polaganje ispita na poslijediplomskom doktorskom studiju ovjeravaju se PRIJE ISPITA u Uredu za poslijediplomski studij, Marulićev trg 19/II, Zagreb.

Autor: Ivana Erdelez

Sukladno zaključku Vijeća PDS-a od 16. lipnja 2016., prilikom pokretanja postupka prijave teme doktorskog rada (Dr.Sc.-01) kandidati prilažu i zamolbu za održavanje Seminara I (za doktorski studij Geografije) odnosno Javne obrane teme doktorskog rada (za Doktorski studij geografije: prostor, regija, okoliš, pejzaž) koju će supotpisati i predloženi mentor/i te time dati svoju suglasnost.