Obavijest o ispitima u ljetnom i...

Raspored ispitnih rokova u ljetnom i jesenskom ispitnom roku je dostupan ovdje:

Raspored ispita 2020./2021. - 1. i 3. tjedan (ljetni i jesenski ispitni rok)

Raspored ispita 2020./2021. - 2. i 4. tjedan (ljetni i jesenski ispitni rok)

PROTOKOL PISMENIH ISPITA UŽIVO:

• Mole se studenti da 5 minuta prije zakazanog vremena ispita čekaju ispred ulaza u zgradu (prizemlje) na prozivku zbog epidemioloških mjera! Djelatnik Odsjeka će doći po studente.
  • Prije ulaska u prostorije Odsjeka obavezna je dezinfekcija ruku uz korištenje zaštitne maske.
  • Studentima koji su u samoizolaciji i/ili imaju respiratorne simptome i sl. nije dozvoljen ulazak na Odsjek (navedeni studenti se javljaju predmetnom nastavniku).
  • Na ulasku u predavaonicu student je dužan ostaviti osobne podatke te broj stola za kojim sjedi na posebnom obrascu kojeg će dobiti od djelatnika Odsjeka.
  • Nije dozvoljeno zadržavanje na hodnicima Odsjeka prije i nakon ispita.
  • Nakon ispita student je dužan odmah napustiti prostore Odsjeka.

USMENI ISPITI UŽIVO:

Studenti koji dolaze samo na usmene ispite čekaju svoj red ispred zgrade Fakulteta u dogovoru s predmetnim nastavnikom.

VAŽNO: molimo studente da vode računa o vremenu prijave i odjave ispita kako je navedeno u studomatu!

Autor: Ivana Erdelez