tudentski predstavnici u pojedinim vijećima odsjeka:

VIJEĆE BIOLOŠKOG ODSJEKA

1. Marita Cvitanović, mcvitanovic@stud.biol.pmf.hr
2. Emina Horvat Velić, ehvelic@stud.biol.pmf.hr
3. Mia Jakopović, mjakopovic@stud.biol.pmf.hr
4. Lucija Kauf, lkauf@stud.biol.pmf.hr
5. Mia Maesano Krapinec, mmkrapinec@stud.biol.pmf.hr
6. Fran Požarić, fpozaric@stud.biol.pmf.hr
7. Gabrijela Prgić, gprgic@stud.biol.pmf.hr
8. Petra Tramontana, ptramontana@stud.biol.pmf.hr

VIJEĆE MATEMATIČKOG ODSJEKA

1. Bruna Bandula, bandubru@student.math.hr
2. Anton Bogner, boanton@student.math.hr
3. Nina Drobac, drobanin@student.math.hr
4. Ana Dugandžić, andugan@student.math.hr
5. Marin Knežević, knezmar@student.math.hr
6. Luis Safar, luissafa@student.math.hr
7. Lovro Sindičić, silovro@student.math.hr
8. Nika Štampalija, nikstam@student.math.hr
9. Željka Toplek, tozeljk@student.math.hr
10. Jelena Zaninović, jelzani@student.math.hr

VIJEĆE FIZIČKOG ODSJEKA

1. Luka Cavaliere Lokas, lcavalie@dominis.phy.hr
2. Karlo Delić, kdelic@dominis.phy.hr
3. Lovorka Gajović, lgajovic@dominis.phy.hr
4. Tin Hadži Veljković, thadzive@dominis.phy.hr
5. Lana Maria Smith, lmsmith@dominis.phy.hr
6. Noah Somun, noahs@dominis.phy.hr
7. Sabina Špoljar, sspoljar@dominis.phy.hr
8. Paula Vulić, pvulic@dominis.phy.hr

VIJEĆE GEOFIZIČKOG ODSJEKA

1. Ivan Bašić, ivan.basic@student.geof.pmf.hr
2. Ingrid Matanić, ingrid.matanic@student.geof.pmf.hr

VIJEĆE GEOGRAFSKOG ODSJEKA

1. Srećko Kajić, srecko.kajic@student.geog.pmf.hr
2. Domagoj Lukavečki, domagoj.lukavecki@student.geog.pmf.hr
3. Ivan Majstorić, ivan.majstoric@student.geog.pmf.hr
4. Jan Szabo, jan.szabo@student.geog.pmf.hr

VIJEĆE GEOLOŠKOG ODSJEKA

VIJEĆE KEMIJSKOG ODSJEKA

1. Bartol Božić, bbozic@chem.pmf.hr
2. Nikola Jakupec, njakupec@chem.pmf.hr
3. Luka Jukić, ljukic@chem.pmf.hr
4. Marin Liović, mliovic@chem.pmf.hr
5. Matija Modrušan, mmodrusan@chem.pmf.hr
6. Tomislav Rožić, trozic@chem.pmf.hr
7. Erik Uran, euran@chem.pmf.hr