Godišnja nagrada Društva sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu mladim znanstvenicima

Godišnja nagrada Društva osnovana je s ciljem poticanja znanstveno-istraživačke i umjetničke djelatnosti mladih znanstvenika i umjetnika. Pravo natjecanja imaju zaposlenici instituta te sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, koji su mlađi od 35 godina i zaposleni su na fakultetima. akademijama ili institutima. Godišnja nagrada Društva dodjeljuje se za znanstveno i umjetničko ostvarenje u svim znanstvenim i umjetničkim područjima. Ukupno se dodjeljuje deset nagrada.

• 2022.

Ana Najev, mag. phys. - Fizički odsjek
(nagrada dodijeljena za rad: “ Uniaxial Strain Control of Bulk Ferromagnetism in Rare-Earth Titanate“, područje prirodnih znanosti, polje fizika)

• 2019.