KLASA: 640-03/20-08/9

UR. BROJ:  251-58-108-20-6

Zagreb, 16.10.2020.

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (NN 129/05. od 31.10.2005. godine) određuje se dan za održavanje nastupnog predavanja

Nastupno predavanje za izbor pristupnice dr. sc. Nike Dolenc u nastavno zvanje (naslovno) zvanje predavač iz područja Društvenih znanosti, polje ekonomija, na Diplomskom sveučilišnom studiju Geografija; smjer istraživački, Baština i turizam, pod naslovom:

Upravljanje turizmom u zaštićenim područjima Hrvatske

održat će se u četvrtak, 29.10.2020. u 10:00 sati na Geografskom odsjeku, Marulićev trg 19/II, Zagreb (predavaonica br. 2), u nazočnosti studenata 1. i 2. godine Diplomskog sveučilišnog studija Geografija; smjer: istraživački, Baština i turizam koji su upisali predmet Menadžment i marketing turističke destinacije, te Stručnog povjerenstva u sastavu:

1.     Prof. dr. sc. Vuk Tvrtko Opačić, Geografski odsjek, PMF, Zagreb

2.     Prof. dr. sc. Oliver Kesar, Ekonomski fakultet UniZG, Zagreb

3.     Dr. sc. Damir Krešić, Institut za turizam, Zagreb

O. d. Pročelnika Geografskog odsjeka:

Prof. dr. sc. Nenad Buzjak

Obavijest: